اولین نشان‌های پژوهش‌کاوی جهاددانشگاهی واحد اصفهان اهدا شد

۰۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۸ کد : ۱۱۰۱۸ عمومی پژوهشی
اولین دور از نشان “پژوهش‌کاوی” جهاد دانشگاهی واحد اصفهان به چهار نفر از مدیران نهادهای خصوصی و دولتی اصفهان به پاس حمایت از پژوهش اهدا شد.
اولین نشان‌های پژوهش‌کاوی جهاددانشگاهی واحد اصفهان اهدا شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برای اولین بار به افرادی که طی سال‌های گذشته برای بهبود روند پژوهش و کمک به پیشبرد این امر در شهر شده‌اند نشان “پژوهش‌کاوی” اهدا کرد.

این نشان به افرادی تعلق می‌گیرد که در گذشته برای اعتلای پژوهش تلاش کرده‌اند و امروز یا در پست دیگری مشغول به خدمت شده‌اند و یا بازنشسته شده‌اند، اما جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برای جاری ماندن جریان پژوهش در شهر این نشان را به افراد اهدا می‌کند.

معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی در زمان اندک در مسیر توسعه گام برداشته

در این مراسم محمود مراثی رئیس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، اظهار کرد: هنگام اجرای یک اتفاق مهم و یا برپایی یک سازه با اهمیت آن افرادی که شالوده کار و پی‌ریزی آن را به عهده دارند افراد تاثیرگذار و مهم محسوب می‌شوند. و افرادی که به موضوعی مثل پژوهش اهمیت می‌دهند و آن را سرلوحه کار خود دارند از افراد تاثیرگذار جامعه خود محسوب می‌شوند حتی اگر در سمت پیشین خود نباشند.

وی تاکید کرد: شاید بخش پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان تاریخ طولانی نداشته باشد، اما در همین مدت کوتاه فعالیت خود طی سال‌های گذشته توانسته مسیر پیشرفت و تکامل را طی کند و گامی در جهت توسعه شهر بردارد.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان ادامه داد: هر یک از افرادی که نشان پژوهش‌کاوی را دریافت می‌کنند می‌توانند در آینده به جهاد دانشگاهی نیز کمک کنند.

در اولین دور از اهدا نشان “پژوهش‌کاوی” جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، محمدحسین قورچانی مدیر سابق مرکز خلاقیت‌ها و فناوری‌های نوین شهرداری اصفهان، خانم پیرمرادیان مدیر یکی از شرکت‌های خصوصی معماری و هتل‌داری، کریمیان مدیر بازنشسته دفتر طراحی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان و احمد مکاری از مدیران بازنشسته جهاد دانشگاهی واحد اصفهان این نشان را دریافت کردند.

خانم پیرمرادیان پس از اهدا نشان خود اظهار کرد: از اینکه جهاد دانشگاهی به یک شرکت خصوصی اعتماد کرد و توانستیم همایش هتل داری و گردشگری را برگزار کنیم تشکر می‌کنم.

تیم جهاد دانشگاهی جوان و خوش فکر است

محمد حسین قورچانی نیز پس از دریافت نشان پژوهش‌کاوی، گفت: تیم جهاد دانشگاهی جوان و خوش فکر است و می توان گفت از پیچیدگی ها به دور بود و بر سر مسائل همیشه سریع به تفاهم می رسیدیم.

جهاد دانشگاهی علمی و فکری فعالیت می‌کند

همچنین کریمیان پس از دریافت نشان خود تاکید کرد: شهرداری محیطی نیست که بتوان در آن کار عمیق انجام داد، اما جهاد دانشگاهی گروهی است که عمیق فکر می کنند و ویژگی ها و جنبه های یک مسئله را کامل می بینند. فعالیت ها در جهاد دانشگاهی علمی و فکری است.

احمد مکاری نیز پس از دریافت نشان خود اظهار کرد: امروز قسمت پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان بیدار شده است ، جهاد دانشگاهی منبعی از پتانسیل ها است. خوشحالم جهاد دانشگاهی منبع معتبری برای فعالیت های پژوهشی است. امروز مجموعه پژوهشی جهاد دانشگاهی توانسته مجموعه ای بیدار باشد.

نشان پژوهش کاوی به افرادی تعلق می گیرد که پژوهش را جدی می‌گیرند

پس از اهدا نشان‌ها، مهدی ژیان‌پور معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، اظهار کرد: نشان پژوهش‌کاوی به دور از هیاهو و به افرادی اهدا می‌شود که در طول دوره کاری خود پژوهش را جدی گرفتند و موجب شده‌اند که فعالیت‌های پژوهشی در رگ‌های شهر جریان پیدا کند، امروز این افراد که این نشان را دریافت کردند افرادی هستند که بی شک طی همکاری‌های خود پژوهش را اصل اول دانسته و برای آن اهمیت بالایی در نظر گرفته بودند و خوشحالیم که هستند مدیرانی که پژوهش را جدی می‌گیرند، هرچند که همچنان نیازمند تاکید بیشتر بر روی موضوعی مثل پژوهش هستیم.

کلید واژه ها: پژوهش کاوی آینده پژوهی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان


نظر شما :