جهاد دانشگاهی واحد اصفان برگزار می‌کند

چهارمین همایش آموزشی طرح "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار" استان اصفهان

۲۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۶ کد : ۱۲۳۱۶ عمومی
چهارمین جلسه علمی طرح "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار" با محوریت الگوی نوین مشاغل خانگی چهارشنبه ۲۴مهرماه در شهرستان فلاورجان برگزار شد.
چهارمین همایش آموزشی طرح "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار" استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، این همایش‌ها در راستای همکاری بین جهاددانشگاهی واحد اصفهان، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان برای تشریح و اجرای هرچه بهتر طرح"توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار " صورت می گیرد.این همایش تاکنون در شهرستان های سمیرم، کاشان و خمینی شهر برگزار شده است.


شناسایی اولویت‌های شغلی استان


در این همایش هومن سراج مدیر دفتر تجاری‌سازی و اشتغال جهاددانشگاهی واحد اصفهان گفت: طی این طرح با همکاری دستگاه‌های متولی اشتغال استان، اولویت های شغلی استان با توجه به مزیت و ظرفیت‌های شهرستان ها توسط جهاد دانشگاهی شناسایی شده و در ادامه فرآیند شناسایی، مهارت آموزی، توانمندسازی شغلی و بازاریابی برای جامعه هدف دنبال می ‌شود.


وی با بیان این که سهم استان اصفهان از این طرح ملی چهارصد و شصت نفر است، ادامه داد: طرح مذکور با کارفرمایی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و نظارت اداره کار و امور بانوان استانداری اصفهان، توسط جهاد دانشگاهی در هفت شهرستان هدف در استان اصفهان انجام می شود.
مدیر دفتر تجاری‌سازی و اشتغال جهاددانشگاهی واحد اصفهان افزود : همزمان با برگزاری این همایش ها در سطح استان اصفهان ،  شناسایی، انتخاب و هماهنگی پیشران‌های طرح "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار" در استان نیز در حال انجام است. با بهره‌مندی از توانمندی و حمایت پیشران‌های رسمی، فعال و موفق می‌توان ایجاد اشتغال جامعه هدف را توسعه بخشید.


سراج خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی جهت اتصال به بازار و بازاریابی محصولات اقداماتی را آغاز کرده است و برندسازی ویژه از مزیت‌های این طرح است که دغدغه فروش محصول و عرضه به بازار را از بین می برد. این طرح هدف محور بوده و هدف اصلی تولید و اتصال این افراد به بازار می باشد.
 
 

کلید واژه ها: زنان سرپرست خانوار توانمندسازی زنان جهاد دانشگاهی واحد اصفهان


نظر شما :