کتاب «پیشگیری از استرس در سازمان‌ها» منتشر شد

۱۹ آذر ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۷ کد : ۱۳۹۵۸ عمومی
"پیشگیری از استرس در سازمان‌ها" توسط جهاد دانشگاهی واحد اصفهان منتشر و وارد بازار شد.
کتاب «پیشگیری از استرس در سازمان‌ها» منتشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، کتاب "پیشگیری از استرس در سازمان‌ها" تالیف اما دونالدسون، فیلدر، جوآنا یارکر و ریچ لوئیس به ترجمه دکتر ابولقاسم نوری، دکتر حسین سماواتیان و دکتر سیما جنتیان با شمارگان 100 و در 12 فصل چاپ و وارد بازار شد.

در مقدمه این کتاب آمده است؛ استرس مرتبط با کار چالش عمده ای است که سازمان ها با آن مواجه هستند. در حالی که کتاب های متعددی با تمرکز بر استرس کاری وجود دارد، تعداد کمی از آن ها نقش حیاتی مدیران خط در پیشگیری، مدیریت و کاهش استرس در محل کار را مورد ملاحظه قرار داده اند.

هدف کتاب حاضر آن است که منبعی برای حمایت از مدیران خط در کار چالش برانگیز مدیریت استرس دیگران باشد. علاوه بر آن، رویکرد ما بر رفتار مثبت مدیر ۲ تمرکز دارد و از طریق آن، ما به دنبال افزایش نمونه های هرچه بیشتر از رفتارهای مدیرانی هستیم که می توانند مدیریت استرس هایی که با کار مربوط هستند را به کار گرفته و یک تیم و محیط کار مثبت را توسعه دهند.

این کتاب برگرفته از پنج سال ارزشمند پژوهش های انجام شده توسط نویسندگان و سال های ارزشمند بیشتری از مشاوره با سازمان ها، مدیران و کارکنان خط در حوزه استرس، سلامت و عملکرد می باشد. در اینجا، ما نظریه ها و پیشینه پژوهش مربوطه را استخراج کرده و آن را با یادگیری های عملی و مطالعات موردی حاصل از فعالیتهایمان ترکیب کرده ایم.

علاقه مندان می‌توانند برای تهیه این کتاب و اطلاعات کامل تر در خصوص آن به فروشگاه کتاب جهاددانشگاهی واقع در میدان آزادی، بلوار دانشگاه مراجعه یا با شماره تلفن ۰۳۱۳۶۶۸۰۰۶۲ تماس حاصل کنند.

کلید واژه ها: کتابخوانی کتاب انتشارات معاونت فرهنگی


نظر شما :