معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان خبر داد:

پایان پنجمین دوره تخصصی مدیریت زخم و آغاز اولین دوره تخصصی استومی

۳۰ آذر ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۷ کد : ۱۴۳۲۵ عمومی
پنجمین دوره مدیریت زخم جهاددانشگاهی واحد اصفهان که به همت گروه پزشکی معاونت آموزشی این واحد برگزار شده بود، به ایستگاه پایانی خود رسید.
پایان پنجمین دوره تخصصی مدیریت زخم و آغاز اولین دوره تخصصی استومی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، پنجمین دوره مدیریت زخم با نسل نوین پانسمان‌های پیشرفته که از 23 آبان سال جاری به مدت سه هفته در روزهای پنجشنبه و جمعه در شش جلسه شامل مباحث پایه از قبیل آشنایی با ساختار پوست، انواع زخم و انواع پانسمان و مباحث مرتبط با طب مکمل شامل لارودرمانی، ازون‌تراپی، PRP  و وکیوم‌تراپی، برگزار شد، به ایستگاه پایانی خود رسید.

مسعود سعیدی سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان در خصوص این دوره اظهار کرد: تربیت نیروی کاردان برای ارایه هرچه بهتر خدمت به مردم و ارتقای سطح سلامت جامعه از اهم فعالیت جهاددانشگاهی است. نیاز به دانش مدیریت زخم و استومی در بین پرسنل درمان نیازی روزافزون است و این نیاز بالاخص در استان و شهر اصفهان به خاطر مرکزیت کشور از اهمیت دوچندان برخوردار می‌شود.

وی افزود: معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان نیز در راستای رفع این نیاز، تاکنون اقدام به برگزاری پنج دوره مدیریت زخم کرده و در نظر دارد این دوره‌ها را ادامه دهد. همچنین دوره‌های مراقبت از استومی و دوره پیشگیری و مراقبت از پای دیابتی نیز در دست برنامه ریزی برای اجرا قرار دارند.

گفتنی است؛ معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان در نظر دارد تا اولین دوره تخصصی مراقبت از استومی را 26 دی ماه و ششمین دوره مدیریت زخم را در 24 بهمن سال جاری برگزار کند. علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 36700200 تماس گرفته یا به پایگاه اینترنتی جهاددانشگاهی واحد اصفهان به آدرس jdisf.ac.ir مراجعه کنند.

کلید واژه ها: دوره تخصصی استومی جهاد دانشگاهی اص معاونت آموزشی


نظر شما :