انعقاد قرارداد بین جهاددانشگاهی واحد اصفهان و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان

۲۵ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۲۴ کد : ۱۵۱۴۰ عمومی
در راستای راهبری برگزاری سمینارهای آموزشی، ترویجی و توجیهی تعاون در دانشگاه، راهبری تولید و انتشار محتوای آموزشی در حوزه تعاون قراردادی میان جهاددانشگاهی واحد اصفهان و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان منعقد شد.
انعقاد قرارداد بین جهاددانشگاهی واحد اصفهان و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، با امضای قرارداد همکاری میان جهاددانشگاهی واحد اصفهان و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، راهبری برگزاری سمینارهای آموزشی، ترویجی و توجیهی تعاون در دانشگاه، راهبری تولید و انتشار محتوای آموزشی در حوزه تعاون توسط جهاددانشگاهی صورت می گیرد.

با توجه به تجربه موفق اجرای مواد 43 و 66 قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران در استان اصفهان و همکاری مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاددانشگاهی در اجرای طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگ سازی بخش تعاون و به منظور تقویت و تداوم این همکاری قراردادی بین جهاددانشگاهی واحد اصفهان و اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان اصفهان به امضا رسید.

هدف از انعقاد این قرارداد راهبری برگزاری سمینارهای آموزشی، ترویجی و توجیهی تعاون در دانشگاه، راهبری تولید و انتشار محتوای آموزشی در حوزه تعاون و موضوعات مرتبط، ارایه مشاوره‌های فنی، تخصصی و تعاونی با موضوعات تعاونی، راهبری تولید و انتشار محتوای آموزشی در حوزه تعاون و موضوعات مرتبط است.

همکاری مشترک اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و شعبه "ستفا" جهاددانشگاهی واحد اصفهان در این حوزه از سال 1396 آغاز شده و تاکنون ادامه دارد.

گفتنی است، علاوه بر موارد عنوان شده دفتر تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی با برگزاری کارگاه‌های آموزشی و همچنین رویدادهای کارآفرینی از جمله "ایده بازار گیاهان دارویی" زمینه ارتقای دانش بهره‌برداران را فراهم کرده است.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی واحد اصفهان انعقاد قرار داد آموزش ترویج توجیه سمینار


نظر شما :