همزمان با چهلمین سالروز تشکیل جهاددانشگاهی

برگزاری مسابقه مهارتی که در جهاددانشگاهی آموختم در اصفهان

۲۲ تیر ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۵ کد : ۲۰۰۵۱ آموزشی
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان از برگزاری مسابقه ویدیویی چه مهارتی در جهاد دانشگاهی یاد گرفته ام ، به مناسبت چهلمین سالروز تشکیل جهاددانشگاهی خبر داد.
برگزاری مسابقه مهارتی که در جهاددانشگاهی آموختم در اصفهان

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان از برگزاری مسابقه ویدیویی " چه مهارتی در جهاد دانشگاهی یاد گرفته ام " به مناسبت چهلمین سالروز تشکیل جهاددانشگاهی خبر داد.

افسون نیازبخش ضمن اعلام این خبر گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی ، این نهاد آموزشی تصمیم به برگزاری یک مسابقه ویدیویی نموده که فراگیران آموزشی که در طول سال های گذشته مهارتی را در جهاد دانشگاهی آموزش دیده اند می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

وی در ادامه افزود: علاقمندان می توانند با ضبط یک ویدیوی یک دقیقه‌ای از آموزش و مهارتی که در جهاددانشگاهی فراگرفته و منجر به ایجاد فرصت شغلی برای آنان شده را  ضبط و برای جهاددانشگاهی ارسال کنند.

معاون آموزشی واحد اصفهان در ادامه با اشاره به آموزش‌های مهارت ‌محور این نهاد تصریح کرد: در طول این سال‌ها معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان دوره های مختلفی در حوزه پزشکی چون تکنسین داروخانه، دستیار دندانپزشک و... ، علوم تربیتی چون مربی مهد، موسس و مدیر مهدکودک و همچنین حوزه زبان های خارجه، فنی مهندسی، هنر و حسابداری و... برگزار که  فراگیران بسیاری  با مهارت هایی که آموزش دیده‌‌اند وارد بازار کار شده اند.

افسون نیازبخش ادامه داد: بیش از 150 نفر از مدرسین زبان های خارجه این نهاد اموزشی فراگیرانی بوده که در طول یک دهه گذشته در معاونت آموزشی جهاددانشگاهی اصفهان آموزش های لازم را دیده اند و اکنون به عنوان مدرس در کادر آموزشی جهاد دانشگاهی و همچنین دیگر موسسات سطح شهر اصفهان مشغول به تدریس می باشند

شایان ذکر است فراگیران علاقمند به شرکت در این مسابقه می توانند ویدیوهای ارسالی خود را به ادرس ادمین تلگرام جهاد دانشگاهی به ادرس  @jdisfadmin  ارسال و از طریق ادرس رسمی این نهاد در شبکه های مجازی و وب سایت از شرایط مسابقه مطلع گردند.

کلید واژه ها: چهلمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی مهارت آموزی مسابقه در جهاد دانگشاهی جهاد دانشگاهی اصفهان


نظر شما :