آزمون استخدامی نیروی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشورهمزمان با کل کشور در اصفهان برگزار شد

۲۴ تیر ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۳ کد : ۲۰۱۷۴ آموزشی
برگزاری آزمون استخدامی، جذب نیروی قرارداد کارمعین برای سازمان ثبت است؛ تشریح کرد: سهمیه استان اصفهان در این آزمون تعداد ۱۶ نفر برای واحدهای ثبتی شهرستان های اصفهان، آران و بیدگل، برخوار، دهاقان، سمیرم، شاهین شهر، شهرضا، فلاورجان، کاشان، نایین پیش بینی شده است.
آزمون استخدامی نیروی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشورهمزمان با کل کشور در اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ثبت اسناد و املاک اصفهان؛ علی بهبهانی با بیان اینکه سازمان ثبت اسناد و املاک به عنوان یکی از دستگاه هایی حاکمیتی کشور، وظایف گوناگون و بسیار مهمی را بر عهده دارد، کمبود نیروی انسانی در این دستگاه قضایی را یکی از مشکلات آن عنوان کرد.

ایشان خاطر نشان کرد: جذب مجوزهای لازم و استخدام نیروی انسانی در سازمان ثبت جهت به کارگیری در بخش های مختلف، با توجه به شرایط خاص کشور از اقدامات مهم این سازمان در راستای اجرای طرح تحول قوه قضائیه می باشد.

مدیر کل ثبت استان اصفهان تشریح کرد: این آزمون استخدامی همزمان با کل کشور روز جمعه بیستم تیر ماه 99 در اصفهان برگزار شد.

وی تعداد شرکت کنندگان در این آزمون را 897 نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد، 752 نفر مرد و 145 نفر زن در مرحله آزمون کتبی به رقابت پرداختند.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان با اشاره به اینکه هدف از برگزاری آزمون استخدامی، جذب نیروی قرارداد کارمعین برای سازمان ثبت است؛ تشریح کرد: سهمیه استان اصفهان در این آزمون تعداد 16 نفر برای واحدهای ثبتی شهرستان های اصفهان، آران و بیدگل، برخوار، دهاقان، سمیرم، شاهین شهر، شهرضا، فلاورجان، کاشان، نایین پیش بینی شده است.

بهبهانی ادامه داد: افرادی که در مرحله آزمون کتبی موفق به کسب نمره قبولی شوند پس از طی نمودن سایر مراحل استخدامی مانند: مصاحبه، گزینش و ...  در پست های سازمانی اداری و سرایداری در سازمان ثبت مشغول به خدمت خواهندشد.

ایشان با بیان اینکه کلیه مراحل علمی و عملی این آزمون توسط جهاد دانشگاهی انجام گردیده است؛ استفاده از توانمندی و ظرفیت های این مجموعه در برگزاری آزمون های استخدامی را حائز اهمیت دانست.

ایشان ضمن اشاره به شرایط خاص کشور در مواجهه به بیماری کرونا، رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی جهت جلوگیری از انتقال ویروس کرونا را از ویژگی های این آزمون برشمرد.

 

کلید واژه ها: آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی اصفهان مدیر کل ثبت اسناد


نظر شما :