برگزاری آزمون استخدام سازمان آتش‌نشانی توسط جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

۱۶ تیر ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۳ کد : ۹۳۴۲ اخبار واحد تجاری سازی فناوری و اشتغال
مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی واحد اصفهان گفت: آزمون استخدام پیمانی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی در استان اصفهان توسط جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می شود.
برگزاری آزمون استخدام سازمان آتش‌نشانی توسط جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، هومن سراج اظهار کرد: آزمون استخدام پیمانی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی در استان اصفهان  ۱۸ مردادماه سال جاری و در دانشگاه اصفهان برگزار می شود.

وی افزود: تعداد ۳۰۰ نفر از افراد واجد شرایط پس از آزمون علمی و عملی از استان اصفهان انتخاب خواهند شد و در نهایت به استخدام سازمان آتش نشانی در خواهند آمد.

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی واحد اصفهان ادامه داد: ثبت نام این آزمون از دوشنبه ۱۰ تیر آغاز شده است و تا پایان روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه ادامه خواهد داشت. داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.irمراجعه کنند.

سراج با بیان اینکه نیروهای مورد نیاز در این آزمون راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین آتش‌نشانی و آتش‌نشان است، اضافه کرد: بر اساس آیین نامه، بخشی از سهمیه برای ایثارگران، خانواده جانبازان و شهدا خواهد بود.

وی افزود: هزینه ثبت نام این آزمون ۵۰ هزار تومان است و سه برابر ظرفیتِ مورد نیاز برای مرحله عملی انتخاب خواهند شد.مواد آزمون در دو گروه عمومی و تخصصی بوده و برخی از منابع آزمون تخصصی در سایت ثبت نام ارائه شده است.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهیآزمون استخدامیاصفهانآتش نشانی


نظر شما :