به همت جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

آزمون ارزیابی شایستگی مدیران شرکت بیمه ایران در اصفهان انجام شد

۱۵ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۲ کد : ۲۲۳۸۳ عمومی آموزشی
آزمون ارزیابی شایستگی مدیران پایه و میانی شرکت بیمه ایران با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی همزمان با سراسر کشور در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد. 
آزمون ارزیابی شایستگی مدیران شرکت بیمه ایران در اصفهان انجام شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان روز جمعه 14 شهریور ماه جاری در حین برگزاری این آزمون، گفت: آزمون ارزیابی شایستگی مدیران با هدف ارزیابی، توسعه شایستگی استعدادهای مدیریتی و سنجش نیازمندی‌های آموزشی، توانمندسازی و حفظ نیروی انسانی کارآمد برگزار گردید.
افسون نیازبخش ادامه داد: آزمون ارزیابی شایستگی مدیران پایه و میانی شرکت بیمه ایران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شد.
وی افزود: در پایان این آزمون، مستندات آن برای بررسی و تعیین و تکلیف نهایی به مرکز آزمون سازمان جهاد دانشگاهی ارسال می‌شوند.
معاون آموزشی واحد اصفهان در پایان گفت: کانون ارزیابی و توسعه شایستگی، یکی از کارآمدترین روش‌ها برای احراز شایستگی کارکنان و  مدیران است که در سال‌های اخیر برای سنجش شایستگی مدیران دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 همچنین در این آزمون که به صورت همزمان صبح روز جمعه 14 شهریورماه در سطح کشور برگزار شد؛ از تعداد 797 نفر، 43 نفر در واحد اصفهان با هم به رقابت پرداختند.

کلید واژه ها: آزمون ارزیابی شایستگی مدیران شرکت بیمه ایران بیمه ایران آزمون شایستگی جهاد دانشگاهی اصفهان


نظر شما :