مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان از کارگاه بافت گلیم در شهر کوشک بازدید کرد

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۵ کد : ۲۲۶۳۷ عمومی تجاری سازی فناوری و اشتغال
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان از کارگاه بافت گلیم طرح توانمند سازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار در شهرستان خمینی شهر اصفهان بازدید کرد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان از کارگاه بافت گلیم در شهر کوشک بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، مدیر شعبه تجاری سازی فناوری و اشتغال جهاددانشگاهی استان، از اموزش بافت گلیم به متقاضیان طرح توانمند سازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار بر اساس الگوی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در این کارگاه خبر داد.
هومن سراج گفت: با تهیه مواد اولیه، کارگاه بافت گلیم و سایر محصولات مرتبط با دست بافته های داری با همکاری پیشرانان و زنان سرپرست خانوار راه‌اندازی و شروع به تولید کرده است.این کارگاه یکی از چندین کارگاهی است که در چند شهرستان استان در راستای اموزش و اشتغال زنان سرپرست خانوار در رسته های مختلف شغلی زیرمجموعه مشاغل خانگی در حال فعالیت می باشد.
وی اظهار کرد: طرح توانمند سازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار بر اساس الگوی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی توسط جهاددانشگاهی استان و به کارفرمایی معاونت زنان و امور بانوان ریاست جمهوری و با نظارت وزارت  تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای تقویت مشاغل خانگی و کمک به معیشت و اقتصاد جامعه در حال اجرا است.
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان در بازدید از این کارگاه ضمن ابراز رضایت از کارگاه های ایجاد شده در راستای اموزش و اشتغال  زنان سرپرست خانوار گفت: فعالیت مشترک با جهاددانشگاهی در اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار به خوبی برگزار شده و خوشبختانه نتیجه‌بخش نیز بوده است.
فضلی اظهار کرد: این نهاد از بدو تاسیس منشا خدمات پربرکتی در سطح جامعه بوده و دفتر امور بانوان استان نیز از همکاری با جهاددانشگاهی تجربه خوبی دارد.

کلید واژه ها: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان هومن سراج جهاد دانشگاهی


نظر شما :