برگزاری نشست توجیهی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در شهرضا

۱۲ مهر ۱۳۹۹ | ۲۱:۲۳ کد : ۲۳۴۰۷ عمومی تجاری سازی فناوری و اشتغال
نشست توجیهی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، به همت جهاد دانشگاهی واحد اصفهان  و با حضور فرماندار و مدیران ادارات و سازمان های مرتبط با حوزه اشتغال در شهرستان شهرضا  برگزار شد.
برگزاری نشست توجیهی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در شهرضا

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان؛ هومن سراج مدیر اجرایی این طرح در استان اصفهان در این نشست، اظهارکرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی یک طرح دو جانبه مابین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاددانشگاهی است که توسط  جهاددانشگاهی بعنوان یک نهاد تسهیل گر در 31 استان کشور اجرا می شود.
وی ادامه داد: جهاد دانشگاهی با استفاده از شبکه کارشناسان و مشاوران خود در سراسر کشور در نظر دارد با بهره مندی از ظرفیت های تمامی سازمان های دولتی و غیر دولتی بویژه بخش خصوصی، حلقه‌های مفقوده و خلا طرح‌های مشابه قبلی را شناسایی و نقش و جایگاه مشاغل خانگی در اقتصاد کشور را توسعه دهد.

فرماندار شهرضا نیز در ادامه این جلسه ضمن بیان پتانسیل های موجود در شهرستان شهرضا در حوزه صنایع دستی (سفال ) و کشاورزی (انار) ، با اعلام حمایت از اجرای این طرح ، خواستار مشارکت و حمایت دستگاه های مرتبط با این طرح شد.

شایان ذکر است؛ طرح ملی توسعه مشاغل خانگی همزمان با سراسر کشور در استان اصفهان در حال اجراست و افراد می توانند با مراجعه به سایت inhb.ir در دو گروه متقاضی و پشتیبان ثبت نام نمایند.


نظر شما :