ویژه پیشرانان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان اصفهان

برگزاری وبینار آموزشی آشنایی با مدل های درامدی

۱۲ مهر ۱۳۹۹ | ۲۱:۲۶ کد : ۲۳۴۰۸ عمومی تجاری سازی فناوری و اشتغال
در راستای اجرایی سازی ارائه آموزش های تخصصی به پیشران های همکار با طرح ملی مشاغل خانگی ، وبینار آموزشی آشنایی با  مدل های درآمدی در حوزه کسب و کارهای خانگی توسط جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد.
برگزاری وبینار آموزشی آشنایی با مدل های درامدی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان اصفهان، داوود دهقان ، مدرس دوره اظهارکرد: این روزها تقریباً همه افراد در کشور ما به‌ نوعی با این نوع کسب و کارها آشنایی دارند. این مدل‌ های جدید کسب و کار، روزبه‌روز با نوآوری در تلاش هستند بخشی از نیازهای ما را پوشش دهند.

وی افزود : این روزها همه از کسب درآمد از اینترنت حرف می‌ زنند، بنا به آمارها تا یک دهه پیش تنها ۳۰۰ هزار نفر در ایران به طور جدی از اینترنت استفاده می‌کردند اما اکنون نزدیک به ۷۰ میلیون نفر به طور مرتب از اینترنت استفاده می‌کنند. بیشتر مردم گوشی‌های هوشمند دارند و میلیون ها ایرانی در شبکه‌های اجتماعی عضو هستند. اینترنت یک منبع نامحدود برای کسب درآمد می باشد و اگر راه و روش صحیح آن را بلد باشید می توانید با تلفیق هنر ، دانش و تجربه خود در تولید محصولات کسب و کارهای خانگی از جمله صنایع دستی، فرش و... با فناوری اطلاعات ، درآمدهای زیادی از اینترنت کسب کنید. افراد مختلف در دنیا با انتخاب یک مدل مناسب از کسب و کار اینترنتی به موفقیت های بزرگی رسیده اند.

در ادامه حاضران در کارگاه با انواع مدل های رایج کسب و کار اینترنتی موفق در فروش محصولات، مدل کسب و کار اینترنتی همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ)،  فروش خدمات و مشاوره، فریلنسری، فروش تبلیغات و... آشنا شدند.

لازم به ذکر است این وبینار در قالب یکی از چندین کارگاه اموزش تخصصی در حوزه مشاغل خانگی است که بصورت یک بسته آموزشی هدفمند به پیشرانان همکار در طرح ملی مشاغل خانگی ارائه می گردد.


نظر شما :

زینب ظهیری ۱۳ مهر ۱۳۹۹ | ۱۹:۳۴
دستمریزااا وخداقوت به شما هم‌رزمان اقتصادکشور