برگزاری ۳۷ هزار نفر ساعت آموزش ضمن خدمت توسط جهاد دانشگاهی اصفهان

۱۲ مهر ۱۳۹۹ | ۲۱:۳۷ کد : ۲۳۴۱۰ عمومی معاونت ها آموزشی
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان از برگزاری حدود ۳۷ هزار نفر ساعت آموزش ضمن خدمت توسط این معاونت در پایان ۶ ماهه نخست سال جاری خبر داد.
برگزاری ۳۷ هزار نفر ساعت آموزش ضمن خدمت توسط جهاد دانشگاهی اصفهان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، افسون نیازبخش با بیان اینکه در دوران شیوع ویروس کرونا، آموزش ها در جهاد دانشگاهی متوقف نشده است، اظهار کرد: در معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی اصفهان دوره های ضمن خدمت ویژه کارکنان ادارات استان اصفهان به صورت آنلاین و آفلاین برگزار می شود.

وی افزود: دوره های اجباری ویژه مدیران و کارکنان مدارس غیر دولتی اداره آموزش و پرورش استان اصفهان از ۲۰ شهریور ماه به صورت غیرحضوری با عناوین آموزش الکترونیک، شبکه اجتماعی و سواد رسانه ای آغاز شده که تاکنون ۶۵۰۰ نفر ساعت در این آموزش ها شرکت کرده اند. 

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان تاکید کرد: ارائه این آموزش های غیرحضوری تا پایان سال تحصیلی ۱۴۰۰ ادامه دارد.

نیازبخش ادامه داد: علاوه بر این، طی قرارداد این معاونت با مجتمع فولاد مبارکه اصفهان نیز در شش ماهه اول سال دوره های آموزشی ضمن خدمت برای ۴۲۹۷ نفر از کارکنان این مجتمع به صورت آنلاین معادل ۲۸۸۰۰ نفر ساعت برگزار شد که این آموزش ها تا پایان سال ادامه خواهد داشت. تاکنون برای فولاد دوره های متنوع عمومی، تخصصی و وبینارهای آموزشی مختلف برگزار شده است.

وی با تاکید براینکه تولید محتوای آموزشی برای آموزش های غیرحضوری کارکنان نیز برعهده جهاددانشگاهی است، خاطرنشان کرد: علاوه بر این، معاونت برای کارکنان و خانواده آنها تخفیفاتی جهت ارائه خدمات آموزشی در مراکز این معاونت درنظر گرفته است.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با بیان اینکه در دوران شیوع ویروس کرونا، این آموزش های ضمن خدمت به شیوه غیرحضوری برگزار شده اند، از برگزاری دوره برای کارکنان استانداری اصفهان نیز خبر داد و گفت: تعداد ۱۹۰۰ نفر ساعت دوره برگزار شد و در بخش های صنعتی مانند فولاد مبارکه این امکان بیشتر فراهم شد.

نیاز بخش افزود: در ابتدای همکاری با فولاد مبارکه تصور این بود که تنها محتوای آموزشی، می تواند جایگزین آموزشهای حضوری باشد، اما پس از برگزاری چند دوره عمومی و تخصصی به صورت آنلاین، تعداد کلاس های آنلاین افزایش یافت.

به گفته وی، با توجه به پتانسیل جهاد دانشگاهی برای ارائه دوره های مجازی، تعداد این دوره ها افزایش یافته و نشان دادیم در این دوران که به واسطه شیوع ویروس کرونا، امکان برگزاری حضوری کلاس ها میسر نیست، آموزش های ضمن خدمت تعطیل نشده است.

کلید واژه ها: آموزش ضمن خدمت آموزش مجازی جهاد دانشگاهی


نظر شما :