آیین تکریم رییس سابق و معارفه سرپرست جدید جهاددانشگاهی اصفهان برگزار شد

۱۶ دی ۱۳۹۹ | ۱۶:۴۷ کد : ۳۰۸۷۶ عمومی اخبار واحد اخبار ویژه
آیین تکریم رییس سابق و معارفه سرپرست جدید جهاددانشگاهی اصفهان با حضور دکتر مهدی باصولی معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی سه شنبه ۱۶دی در تالار رویش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.
آیین تکریم رییس سابق و معارفه سرپرست جدید جهاددانشگاهی اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی اصفهان، دکتر مهدی باصولی معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی سه‌شنبه ۱۶دی در آیین تکریم محمود مراثی رییس سابق و معارفه مهدی ژیان‌پور سرپرست جدید جهاددانشگاهی اصفهان که در تالار رویش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: یکی از سرمایه‌های شهر اصفهان مردم آن هستند که به هنر و خلاقیت مشهورند و زمانی که این شهرت در کنار نام جهاددانشگاهی و ظرفیت‌های این نهاد قرار می‌گیرد، مفهومی دو چندان می‌یابد.

وی با بیان این‌که استان اصفهان تنها استانی است که دو واحد جهاددانشگاهی در آن مشغول به فعالیت است، گفت: ظرفیت این استان ایجاب کرده این دو نهاد در کنار هم و در تعامل خوب با یکدیگر خدمات ارزنده‌ای به جامعه ارایه دهند و این موضوع شایسته استان بی‌بدیل اصفهان نیز هست.

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی، ارکان جهاددانشگاهی را در اصفهان قابل تقدیر خواند و افزود: یکی از مهم‌ترین مسایلی که در این سال‌ها با آن روبه‌رو بودیم تعامل دو واحد صنعتی اصفهان و اصفهان است که شایسه تقدیر است. این دو واحد با این تعامل خوب با یکدیگر موجب هم افزایی شده و شاهد تحولاتی در حوزه علوم انسانی، اجتماعی و پزشکی در واحد اصفهان و خدمات فنی و صنعتی قابل تقدیر در واحد صنعتی اصفهان بوده‌ایم.

دکتر باصولی با بیان این‌که در سال ۹۳ برخی واحدها که برنامه مشخصی نداشتند تحت حمایت واحد مرکزی قرار گرفتند، تصریح کرد: واحد اصفهان نیز یکی از این واحدها بود که اکنون نه تنها هدف ۴ را به طور کامل محقق کرده، بلکه در حال حاضر آمادگی داشتن پژوهشکده‌ای در حوزه مطالعات شهری را دارند.

وی افزود: در سال‌های اخیر خدمات گروه‌های پژوهشی جهاددانشگاهی به شورای شهر و شهرداری ارایه شده است. این دو واحد با حمایت مجموعه استان می توانند خدمات خود در حوزه مطالعات شهری و صنعتی را به خوبی ارایه دهند و خواستار حمایت استان از این دو واحد هستیم.

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی، واحدهای جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان و اصفهان را جزء معدود واحدهای استانی که از ظرفیت مالی دولت استفاده نکرده‌اند، معرفی کرد و گفت: عمده تلاش این دو واحد از سوی خودشان بوده است و از انتظارات ما این است که مجموعه‌ی استان هر دو واحد را بیشتر از پیش حمایت کند. اکنون ۷ مجموعه از جهاددانشگاهی در اصفهان فعال هستند و انتظار ما این است که از دو واحد صنعتی اصفهان و اصفهان حمایت شود.

دکتر باصولی از زحمات محمود مراثی رییس سابق جهاددانشگاهی واحد اصفهان قدردانی کرد و گفت: تا پیش از سال ۹۳ جهاددانشگاهی اصفهان هویت اندکی داشت و با تلاش ریاست قبلی و اعتماد به جوانان توانست بسیاری از اهداف خود را محقق کند.

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی تاکید کرد: اکنون جهاددانشگاهی واحد اصفهان و صنعتی اصفهان با کمترین بودجه اقدامات بسیار شایسته ای ارایه کرده اند و در حال حاضر موفق به کسب موفقیت‌های بسیاری شده اند.

دکتر باصولی گفت: مقامات استان اصفهان بدانند که با حمایت از واحدهای صنعتی و اصفهان می‌توانند نقش موثرتری از این دو واحد در شهر داشته باشند.

گفتنی است، در این برنامه نام و یاد مرحوم داریوش اسماعیلی معاون فرهنگی سابق جهاددانشگاهی واحد اصفهان، گرامی داشته شد و در پایان مراسم از محمود مراثی رییس سابق جهاددانشگاهی تجلیل شد.

محمود مراثی از سال ۱۳۹۳ ریاست جهاددانشگاهی واحد اصفهان را بر عهده داشت و مهدی ژیان پور به عنوان رییس جهاددانشگاهی واحد اصفهان معرفی شد.

کلید واژه ها: دکتر ژیان پور تودیع و معارفه جهاد دانشگاهی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان اصفهان واحد اصفهان صنعتی اصفهان جهاددانشگاهی واحد اصفهان جهاددانشگاهی اصفهان صنعتی اصفهان اصفهان اصفهان اصفهان واحد صنعتی اصفهان واحد جهاددانشگاهی واحد


نظر شما :