رئیس گروه قرآن وعترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اصفهان خبر داد

راه‌اندازی سامانه جامع اطلاعات فعالان قرآنی استان به مدد جهاد دانشگاهی اصفهان

۰۶ تیر ۱۴۰۰ | ۱۵:۱۳ کد : ۳۲۶۱۳ عمومی
حجت الاسلام یعقوبی از راه اندازی سامانه جامع اطلاعات فعالان قرآنی استان اصفهان با همکاری اتحادیه موسسات قرآن و جهاد دانشگاهی خبرداد.
راه‌اندازی سامانه جامع اطلاعات فعالان قرآنی استان به مدد جهاد دانشگاهی اصفهان

حجت الاسلام «ابوالفضل یعقوبی» از اصفهان با اشاره به ساماندهی فعالان قرآن و ارائه خدمات الکترونیک اظهارداشت: سامانه جامع اطلاعات این دسته از افراد فرصت خوبی برای برنامه ریزی و شناسایی استعدادها خواهد بود.

رئیس گروه قرآن وعترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ادامه داد: سامانه جامع اطلاعات فعالان قرآنی استان اصفهان با همکاری اتحادیه موسسات قرآن و جهاد دانشگاهی طراحی و راه اندازی خواهد شد.

وی با بیان اینکه جمع آوری اطلاعات فردی و توانمندی های این قشر کمک خوبی برای خدمت رسانی به این انجام می دهد، تصریح کرد: ظرفیت های فعال متخصص زیادی در حوزه قرآنی در استان اصفهان وجود دارد که ساماندهی اطلاعات آن ها و بهره گیری از توان و ظرفیت این دسته از افراد لازم است.

حجت الاسلام یعقوبی وجود موسسات قرآنی متنوع و راه اندازی خانه های قرآنی روستایی را بستری مناسب برای شناسایی استعدادها و گسترش معارف اسلامی بیان کرد و یادآورشد: تربیت حافظ و قاریان قرآن، پژوهشگران و هنرمندان این عرصه لازم است.

 

منبع: خبرگزاری شبستان


نظر شما :