با مشارکت معنوی و علمی جهاد دانشگاهی اصفهان برگزار شد

اختتامیه چهارمین جشنواره شهر پژوهی

۱۷ تیر ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۵ کد : ۳۳۱۲۰ عمومی معاونت ها پژوهشی اخبار ویژه
چهارمین جشنواره ملی شهر پژوهی و نخستین جشنواره فن پژوهی شهری، با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
اختتامیه چهارمین جشنواره شهر پژوهی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، چهارمین جشنواره ملی شهر پژوهی و نخستین جشنواره فن پژوهی شهری به همت شهرداری اصفهان و با حمایت معنوی دانشگاه‌ها و مراکز علمی استان از جمله جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، عصر یکشنبه در کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار شد.

دکتر مهدی ژیان‌پور رییس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و عضو کمیته علمی این جشنواره اظهار کرد: با توجه فعالیت معاونت پژوهشی در زمینه تخصصی «مطالعات شهری » این معاونت در تمام ادوار این جشنواره تلاش کرده است مشارکتی معنوی و علمی داشته باشد. 

گفتنی است از میان آثار ارسالی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان به این جشنواره، یک اثر تحت عنوان شناسایی مهم‌ترین مسائل گردشگری شهر اصفهان و زمینه‌یابی حوزه‌های گردشگری خلاق و ارائه راهبرد بر مبنای چارچوب گردشگری خلاق شایسته تقدیر قرار گرفت.

شایان ذکر است، این جشنواره از آذرماه سال گذشته آغاز و آثاری در قالب کتاب، مقاله، طرح پژوهشی، پایان‌نامه و محصولات فناورانه و تولیدات رسانه‌ای در ۱۱ محور اصلی شامل کاهش آلاینده‌های محیطی، روان سازی عبور و مرور شهری، مدیریت ایمنی، بحران و تاب‌آوری شهری، بهره‌وری و اقتصاد شهری، رسانه ارتباطات و دیپلماسی شهری، سلامت و سرزندگی فضاهای شهری، آینده‌پژوهی، نوآوری، عمران شهری و حقوق شهروندی پذیرفته شد.


نظر شما :