توسط جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزارشد؛

آزمون داخلی آموزش یاران نهضت سواد آموزی در اصفهان

۰۲ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۱ کد : ۳۳۸۰۰ عمومی اخبار واحد آموزشی اخبار ویژه
آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی در اصفهان همزمان با سراسر کشور امروز جمعه، اول مرداد ۱۴۰۰ توسط جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد.
آزمون داخلی آموزش یاران نهضت سواد آموزی در اصفهان

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی جهاد دانشگاهی معاون پژوهش و برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، گفت: امروز بر اساس مجوز سازمان امور استخدامی کشور به وزارت آموزش و پرورش، آزمون داخلی آموزش یاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سواد آموزی در استان اصفهان برگزار شد.

سید محمد میرپور در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: امروز (جمعه- اول مرداد) "آزمون داخلی آموزش یاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سواد آموزی و مدرسان طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال ۱۳۹۲"  برگزار شد. این آزمون بر اساس مجوز سازمان امور استخدامی که در اختیار اداره آموزش و پرورش قرار گرفته است و بر اساس قانون مصوب مجلس شورای اسلامی و شیوه نامه ای که وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد باید در موعد مقرر برگزار می شد.

وی افزود: افرادی که امروز در این آزمون شرکت کردند در صورت قبولی باید در پودمان های دانشگاه فرهنگیان شرکت کنند و در صورتی که در این پودمان ها قبول شدند به عنوان نیروی آموزش و پرورش مشغول به کار خواهند شد.

معاون پژوهش و برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، گفت: در آزمون امروز ۲۷۲ نفر در استان اصفهان شرکت کردند که از این تعدا ۲۳۳ نفر خانم و ۳۹ نفر مرد بودند که شرایط لازم برای شرکت در این آزمون را داشتند. سقف مشخصی برای قبولی در آزمون وجود ندارد و تمام این تعداد در صورت کسب نمره لازم قبول خواهند شد.

میرپور تصریح کرد: آزمون امروز به طور همزمان در سراسر کشور برگزار شد که بر اساس تصمیم سازمان امور استخدامی این آزمون توسط جهاد دانشگاهی و با نظارت آموزش و پرورش برگزار شد و در استان اصفهان، جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با همکاری دانشگاه غیر دولتی شهید اشرفی اصفهانی آزمون داخلی آموزش یاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سواد آموزی را برگزار کردند.

وی با بیان اینکه در آزمون امروز پروتکل های بهداشتی به شکل کامل رعایت شد، خاطرنشان کرد: طبق بازدیدی که انجام دادیم تمام پروتکل هایی که در کنکور سراسری رعایت شد در این آزمون هم رعایت شده بود و تمام صندلی ها با فاصله کافی از یکدیگر چیدمان شده بود.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی


نظر شما :