انعقاد تفاهم‌نامه جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و آموزش و پرورش استان

۱۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۵:۳۴ کد : ۳۵۵۷۵ عمومی معاونت ها اخبار ویژه
صبح امروز - یکشنبه، مصادف با ۱۴ شهریورماه، تفاهم‌نامه‌ای فی‌مابین جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و آموزش و پرورش استان به منظور گسترش همکاری‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی منعقد شد.
انعقاد تفاهم‌نامه جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و آموزش و پرورش استان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، مهدی ژیان‌پور- رییس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان در این آیین اظهار کرد: فصل مشترک جهاد دانشگاهی و آموزش پرورش مفهوم امید است. امیدی که به فرزندانمان برای خلق فرداهای بهتر در این سرزمین بسته‌ایم تا اندازه زیادی به کیفیت عملکرد معلمین و دست‌اندرکاران حوزه آموزش بستگی دارد. 

وی ادامه داد: از طرفی جهاد دانشگاهی به عنوان نهادی انقلابی، جوان، صادق، شفاف  و یادگیرنده همیشه برای خلق امید و تقویت باور به توان ایرانی تلاش کرده است. بر این اساس امیدواریم این تفاهم‌نامه سرآغاز فعالیت‌های مشترک ثمربخش و برکات فراوان باشد.

همچنین محمد اعتدادی- مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان اظهار کرد: امیدوارم مفاد این تفاهم‌نامه خیلی زود به اجرا در آید و از ظرفیت‌های هر دو دستگاه استفاده شود، این نوع اقدامات در همه جامعه تأثیرگذار است چراکه همه خانواده‌ها به‌نوعی با آموزش‌وپرورش در ارتباط هستند و استفاده متقابل از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی و آموزش‌وپرورش برای دانش‌آموزان مفید خواهد بود.


نظر شما :