وبینار قدم به قدم تا حضور در نمایشگاه های جهانی به میزبانی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد

۲۷ آبان ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۷ کد : ۳۸۲۷۷ عمومی آموزشی
وبینار قدم به قدم تا حضور در نمایشگاه های جهانی به میزبانی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد

وبینار آموزشی "قدم به قدم تا حضور در نمایشگاه‌های جهانی" با هدف معرفی نحوه حضور هیئت‌های تجاری و علمی در نمایشگاه‌های جهانی، با تأکید بر نمایشگاه اکسپو دبی، با همکاری جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی و حمایت اتاق بازرگانی ایران و امارات و شرکت الوبیزینس در تاریخ 1400/8/25 برگزار شد.دو محور اصلی سخنرانی شامل ماهیت اکسپو و نحوه بازاریابی در چنین نمایشگاهی بود که توسط سخنرانان خانم سحر موحدی، عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و مشاورعالی کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی اصفهان و آقای امیر حسین سوری، مدیر توسعه بین الملل شرکت فیوچر اسکای امارات و مشاور اتاق بازرگانی اصفهان  ارائه گردید.

در بخش اول وبینار خانم موحدی به مباحثی همچون تاریخچه اکسپو، تاریخچه حضور ایران در اکسپو، ماهیت اکسپو، برنامه کشورها شرکت کننده، معرفی اکسپو دبی پرداخت و در بخش دوم آقای سوری به چرایی داشتن زیرساخت بازاریابی در سفرهای تجاری و نحوه ایجاد آن، چگونگی مشتری‌یابی، نیازمندی‌های سفر، مدیریت هزینه سفر، مدیریت ملاقات تجاری  و نکات سفر پرداخت.

در بخش سوم بسته ویژه سفر همراه با تسهیلات کم‌بهره توسط آقای براتی به نمایندگی از پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی معرفی گردید. این وبینار 4 ساعته با بخش پرسش و پاسخ در ساعت 20  به پایان رسید.

کلید واژه ها: اکسپو نمایشگاه نمایشگاه اکسپو


نظر شما :