انتشار کتاب «هر احساسی را باور نکن»

۱۱ دی ۱۴۰۰ | ۱۵:۱۳ کد : ۴۰۰۵۷ عمومی فرهنگی اخبار ویژه
کتاب «هر احساسی را باور نکن» به نویسندگی رابرت لیهی به ترجمه سهیلا سبزواری و محسن لعلی از سوی انتشارات جهاد دانشگاهی واحد اصفهان به چاپ رسید.
انتشار کتاب «هر احساسی را باور نکن»

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان،  این کتاب راهنمای گام‌به‌گام پذیرش احساسات است به‌جای تلاش برای تغییر آن، استفاده از وفق دادن خود به‌جای کپی‌برداری از راهبردهای احساسات که اغلب هم کمک‌کننده نیستند و البته تمایل به زندگی و ارزش قائل شدن برای آن. اگر شما احساساتی چالش‌برانگیز مانند افسردگی، اضطراب، خشونت و ... را تجربه کرده باشید این کتاب را منبع باارزشی برای هدایت و کنترل آن چالش‌ها خواهید داشت.

در بخشی از این کتاب میخوانیم: «هدف از نوشتن این کتاب، کمک کردن به شما برای فهم هیجان‌های خود، فکر کردن درباره آن‌ها به شیوه‌های مفیدتر و وادار کردنتان به مقابله با آن‌هاست. هیجان‌های شما به‌طور نامحدودی ادامه می‌یابند، خارج از کنترل هستند، خطرناک‌اند، هیچ احساسی ایجاد نمی‌کنند و با هیجان‌هایی که دیگران تجربه می‌کنند متفاوت و گاه نیز شرم‌آورند. ممکن است این باورها را در طول زندگی یا از طرز رفتار دیگران با خودتان آموخته باشید اما این باورها گاه شما را به دام می‌اندازند. خبر خوب این است که ما می‌توانیم شیوه‌های دیگری برای تفکر درباره پاسخ به هیجان‌هایتان بیابیم.»

برای تهیه کتاب «هر احساسی را باور نکن» می‌توانید به کتاب فروشی جهاد دانشگاهی اصفهان واقع در خیابان دانشگاه مراجعه کرده ویا از درگاه اینترنتی زیر اقدام به خرید نمایید:

www.16book.ir


نظر شما :