قابل‌توجه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مقاطع ارشد و دکترا:

برگزاری مسابقه پایان نامه سه دقیقه ای

۱۳ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۹ کد : ۴۱۱۴۹ عمومی فرهنگی
مرحله استانی ششمین دوره‌ی پایان‌نامه سه‌دقیقه‌ای توسط معاونت فرهنگی و انتشارات جهاد دانشگاهی اصفهان و با همکاری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان برگزار خواهد شد. مهلت ثبت‌نام تا پانزدهم اسفندماه سال جاری خواهد بود.
برگزاری مسابقه پایان نامه سه دقیقه ای

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی باهدف فراهم کردن بستری مناسب برای طرح ایده‌های خلاقانه دانشجویان، آشنایی صاحبان صنایع و دستگاه‌های مرتبط با این ایده‌ها در نظر دارد ششمین دوره مسابقات ملی «پایان‌نامه سه‌دقیقه‌ای» را برگزار نماید.

در بخش استانی، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی اصفهان و انتشارات این واحد عهده‌دار برگزاری این مسابقه است. این دوره از مسابقات متشکل از دو بخش اصلی و ویژه بوده که در بخش اصلی محدودیتی درباره موضوع انتخابی وجود ندارد و موضوعات بخش ویژه، «آب(با تأکید بر مدیریت مصرف)» و «گردشگری» است. شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان نیز در برگزاری این دوره از مسابقات جهاد دانشگاهی اصفهان را یاری می‌رساند.

بر اساس متن فراخوان این مسابقه شرایط شرکت در آن به شرح زیر است:

- مهلت ثبت‌نام در این مسابقه تا 15 اسفندماه 1400 است و متقاضیان با مراجعه به نشانی https://reg.jdisf.ac.ir/p3 نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

- اولویت ثبت‌نام با دانشجویانی است که پروپوزال خود را به ثبت رسانده و در حال تدوین پایان‌نامۀ خود هستند.

-بر اساس قوانین بین‌المللی صرفاً دانشجویان می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند اما با توجه به این‌که دوره‌های قبلی مسابقات در ایران، غالباً با حضور فارغ‌التحصیلان برگزار شده است، در این دوره نیز امکان ثبت‌نام فارغ‌التحصیلان وجود دارد.

-دانش‌آموختگانی که از ابتدای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ تا پایان مهرماه سال ۱۴۰۰ از پایان‌نامه خود دفاع کرده باشند و همچنین دانشجویانی که پروپوزال پایان‌نامه خود را تا پایان آبان ماه ۱۴۰۰ به تصویب رسانده‌اند، می‌توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند.

-تنها فارغ‌التحصیلان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا امکان شرکت در این مسابقات را دارند و پایان‌نامه‌های مقطع کارشناسی به‌هیچ‌وجه پذیرفته نخواهد شد.

-فارغ‌التحصیلان تمامی دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه‌های خارجی مورد تأیید وزارتین می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند.

-در بخش آزاد، محدودیت موضوعی برای پایان‌نامه‌ها وجود ندارد اما در بخش ویژه، اولویت با پایان‌نامه‌هایی است که موضوع آن‌ها «آب» و «گردشگری» است.

لازم به ذکر است؛ اعلام نفر برگزیده از سوی هر واحد پس از اتمام ارائه همه نفرات شرکت‌کننده و بر اساس جمع‌بندی هیئت‌داوران انجام می‌شود. بعد از اعلام برگزیدگان نیز ، افراد برگزیده برای شرکت در مرحله‌ی نیمه‌نهایی و نهایی به دبیرخانه‌ مسابقات مستقر در سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی معرفی می‌شوند.

 

کلید واژه ها: پایان نامه پایان نامه سه دقیقه ای


نظر شما :