معاون آموزش و کار آفرینی جهاد دانشگاهی اصفهان:

آموزش بیش از دو هزار و ۳۰۰ دربند

۱۹ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۳ کد : ۴۱۳۶۴ آموزشی اخبار ویژه
جهاد دانشگاهی اصفهان بر اساس مسئولیت اجتماعی خود در راستای آماده سازی بستری مناسب برای بازگشت زندانیان به جامعه پس از گذراندن دوران محکومیت، تاکنون بیش از ۲۳۶۵ زندانی را تحت آموزش قرار داده‌ است.
آموزش بیش از دو هزار و ۳۰۰ دربند

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، افسون نیاز بخش- معاون اشتغال و کارآفرینی این واحد اظهار کرد: جهاد دانشگاهی اصفهان با توجه به مسئولیت اجتماعی خود در قبال ارتقاء آگاهی و اعتلای جامعه همواره در تلاش بوده تا با طراحی و اجرای فعالیت‌های سازنده سهم خود را در این عرصه به‌خوبی ایفا کند.

نیازبخش افزود: به‌عنوان مثال معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی از سال 1395 تا کنون اقدام به برنامه‌ریزی و اجرای دوره‌های آموزشی متعددی جهت توانمندسازی زندانیان کرده که ماحصل آن آموزش بیش از 2563 نفر از زندانیان بوده و این پروژه ادامه خواهد داشت.

وی در پایان اشاره کرد: جهاد دانشگاهی اصفهان از یک‌سو با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی و از سوی دیگر با توجه به احترامی که برای حق طبیعی زندانیان برای شروع یک زندگی جدید پس از طی دوران محکومیت قائل است؛ همواره در تلاش است اقدامات مناسبی در جهت توانمندسازی این قشر  آسیب‌پذیر از جامعه ایفا کند.

کلید واژه ها: آموزش به زندانیان رسالت اجتماعی افسون نیازبخش معاون آموزشی جهاد معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان معاون آموزشی جهاد دانشگاهی


نظر شما :