قابل توجه علاقه‌مندان به پژوهش:

مهلت ثبت‌نام در مسابقه دفاع سه‌دقیقه‌ای تمدید شد

۲۳ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۰:۳۷ کد : ۴۲۸۵۸ فرهنگی پژوهشی
مهلت ثبت نام در مرحله‌ی استانی ششمین دوره از «مسابقه‌ی ملی پایان‌نامه‌ی سه‌دقیقه‌ای» تا پایان فروردین ماه تمدید شد.
مهلت ثبت‌نام در مسابقه دفاع سه‌دقیقه‌ای تمدید شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و به نقل از خبرگزاری ایسنا، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر، اظهار کرد: مسابقه‌ی پایان‌نامه‌ سه‌دقیقه‌ای امروزه در بیش از ۶۰۰ دانشگاه جهان برگزار می‌شود و در ایران نیز، تاکنون پنج دوره از این مسابقه به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار شده است.

محمدرضا رهبری ادامه داد: این مسابقه، که طی آن دانشجویان در عرض سه دقیقه از پایان‌نامه‌ی خود دفاع می‌کنند، زمینه را برای طرح ایده‌های خلاقانه‌ دانشجویان، آشنایی صاحبان صنایع و دستگاه‌های مرتبط با این ایده‌ها و همچنین رشد مهارت‌های ارتباطی، دانشگاهی و بیانی دانشجویان فراهم می‌کند.

وی افزود: مرحله‌ی استانی ششمین دوره‌ی این مسابقه در اصفهان، از سوی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی اصفهان برگزار می‌شود و شامل دو بخش اصلی و ویژه است؛ موضوع بخش اصلی آن آزاد و موضوع بخش ویژه‌ نیز آب (با تأکید بر مدیریت مصرف آب) و گردشگری است.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی اصفهان با بیان اینکه در بخش آزاد، محدودیت موضوعی برای پایان‌نامه‌ها وجود ندارد، خاطر نشان کرد: اعلام نفر برگزیده پس از اتمام ارائه‌ی همه نفرات شرکت‌کننده و براساس جمع‌بندی هیئت‌داوران انجام می‌شود. بعد از اعلام آرا نیز، افراد برگزیده برای شرکت در مرحله‌ی نیمه‌نهایی و نهایی، به دبیرخانه‌ی مسابقات، مستقر در تهران معرفی می‌شوند.

رهبری، عضویت افتخاری در سازمان دانشجویان، اهدای جوایز نقدی به نفرات اول تا سوم و معرفی نفرات برگزیده برای حضور در مرحله کشوری را از مزایای شرکت در این مسابقه دانست.

وی تأکید کرد: لازم به ذکر است که تنها فارغ‌التحصیلان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری امکان شرکت در این مسابقه را دارند و پایان‌نامه‌های مقطع کارشناسی به‌هیچ‌وجه پذیرفته نخواهد شد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی اصفهان گفت: دانش‌آموختگانی که از ابتدای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ تا پایان مهرماه سال ۱۴۰۰ از پایان‌نامه خود دفاع کرده باشند و همچنین دانشجویانی که پروپوزال پایان‌نامه خود را تا پایان آبان‌ماه ۱۴۰۰ به تصویب رسانده‌اند، می‌توانند تا پایان فروردین‌ماه برای شرکت در این مسابقه با مراجعه به نشانی https://reg.jdisf.ac.ir/p3/  نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

کلید واژه ها: پایان نامه


نظر شما :